• AYRINTI REKLAMI DİĞER BENZERLERİNDEN AYIRAN EN ÖNEMLİ FAKTÖR "SANATSAL KAPASİTESİDİR."

  • Pzt - Cuma 8.30 - 18.00 C.tesi 8.30 - 14.00
  • Pazar KAPALI

Sizi Ağırlamaktan Memnuniyet Duyarız

Dilerseniz bizi yerimizde ziyaret edebilir, sizin için neler yapabileceklerimizi konuşabiliriz.

Ayrıntı Reklam Hakkımızda

Ayrıntı Reklamcılık olarak şişli de ticari hayatına başlayan firmamız şu anda deneyimli işin ehli kadrosu ile 14 yıldır hizmet vermektedir Ayrıntı bir kurumsal kimlik uygulama firmasıdır. Metal ahşap ve akrilikten kurumsal kimlikle ilgili her türlü ürün ve ürün gruplarının planlanması, mühendisliği üretimini ve uygulamasını gerçekleştirir. Modernleşen teknoloji ile iç içe olan sektörün boyutları son yıllarda hızla değişmiş başdöndürücü bir hal almıştır. Bununla birlikte sektörün gereksinimleri olan makinalaşmayı elzem görmüş ve bünyesine katmaktan çekinmemiştir. Ayrıntı kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde tecrübelerini ve birikimlerini müşterilerin projelerine katkı olarak sunmaktan mutluluk duyar. 

Devamını Oku

656+

Tamamlanan Projeler

12+

Deneyimli Çalışan

2856+

Tabela

14+

14 Yılı Aşkın İş Tecrübemiz

3 Adımda Teklif

Bazen sorunun bir parçası olduğumuzu biliyoruz.O yüzden, çözümün bir parçası olabilmek için uğraşıyoruz her şeyin iyisini kötüsünü tartıyoruz,sürekli yeni şeyler deniyoruz ve takip ediyoruz.

1

Yerinde Ücretsiz Keşif

Fotoğraf çekimi ve ölçü almak için yerinde keşif hizmetimiz ücretsizdir.

2

Örnek Çizimlerin Hazırlanması

Alınan ölçüler eşliğinde sizlere taslak çizimler sunabiliriz.Hatta fotoğrafını çektiğimiz mekanın üzerine giydirme yaparak size tabelanızın bitmiş haline çok yakın bir sunum yapabiliriz

3

Fiyat Teklifi Sunumu

Örnek çizimler eşliğinde sizlere fiyat teklifimizi sunuyor, varsa opsiyonlar üzerinde karşılıklı fikir alışverişi yapıyoruz.

Blog

Özel harf ve İşaretler

Harfler ve logolar sonsuz tasarım olanakları sunar. Birçok renk arasından seçiminizi yapın,aynı zamanda gereksinimlerinize uygun boya renkleri seçin. İşaretler herhangi bir tasarımı tatmin etmek için neredeyse sınırsız bir ölçek sunar.

Devamını Görüntüle
Mühendislik saplaması

Dişli saplamaları almak için alt ve üstteki delikler ve başlıklar. Ek destek için sırtlar ve iç yapı dahil edilmiştir. Saplama çapı ayrıca mimar özelliklerine göre değişebilir. Yuvarlak harfler yassılaştırmayı gerektirir.  

Devamını Görüntüle
Eczane Tabela Yönetmeliği

Eczane levha standartları aşağıdaki şekilde belirlenmiştir. Levha 1, Zemin ölçüsü 200 cm olan eczane levhası beyaz tabela 150x50 cm Levha 2, Zemin ölçüsü 300 cm olan eczane levhası beyaz tabela 225x80 cm Beyaz zemin üzerinde eczane ismi büyük harflerle ışıksız olarak alüminyum zemine uygulanacaktır. Kırmızı yan alın alüminyum , içine dikine eczane yazısı dekupe edilecek, içine beyaz 3 mm pleksiglas kullanılacaktır. Eczane ismi karekteri (font) Avenir Next Pro olacaktır,Harf yüksekliği 20 cm olacaktır.  Levhaların ışıklı yada ışıksız olması eczacının insiyatifinde olup, ışıklı levhanın tercih edildiği eczanelerde sadece "ECZANE" yazısında led aydınlatma kullanılacak, eczane isminde hiçbir şekilde aydınlatma olmayacaktır.

Devamını Görüntüle