• 13. yılımız da, müşteri memnuniyetine önem veren ilkelerimizle yolumuza devam ediyoruz.

  • Pzt - Cuma 8.30 - 18.00 C.tesi 8.30 - 14.00
  • Pazar KAPALI

Sizi Ağırlamaktan Memnuniyet Duyarız

Dilerseniz bizi yerimizde ziyaret edebilir, sizin için neler yapabileceklerimizi konuşabiliriz.

Ayrıntı Reklam Hakkımızda

Size harika tasarımlar sunmak istiyoruz, Harika tasarım ise güzel görünmekten çok daha fazlasını içeriyor. İşlerimizi düşük maliyet ve akıllı çözümler sayesinde kaliteden ödün vermeden, düşük maliyet ve akıllı çözümler sayesinde, düşük fiyatlara üretebileceğimize inanıyoruz. Bu özelliğimiz hem paradan tasarruf etmenize hemde farklı olmamıza neden oluyor. Biz ürünlerimizi üretimde gerekenden fazla malzeme kulanılmayacak şekilde tasarlıyoruz. Bazen sorunun bir parçası olduğumuzu biliyoruz.O yüzden, çözümün bir parçası olabilmek için uğraşıyoruz her şeyin iyisini kötüsünü tartıyoruz,sürekli yeni şeyler deniyoruz ve takip ediyoruz. işimiz yeni başladı ve hiç bitmeyecek...

Devamını Oku

656+

Tamamlanan Projeler

12+

Deneyimli Çalışan

2750+

Tabela

13+

12 Yılı Aşkın İş Tecrübemiz

3 Adımda Teklif

Bazen sorunun bir parçası olduğumuzu biliyoruz.O yüzden, çözümün bir parçası olabilmek için uğraşıyoruz her şeyin iyisini kötüsünü tartıyoruz,sürekli yeni şeyler deniyoruz ve takip ediyoruz.

1

Yerinde Ücretsiz Keşif

Fotoğraf çekimi ve ölçü almak için yerinde keşif hizmetimiz ücretsizdir.

2

Örnek Çizimlerin Hazırlanması

Alınan ölçüler eşliğinde sizlere taslak çizimler sunabiliriz.Hatta fotoğrafını çektiğimiz mekanın üzerine giydirme yaparak size tabelanızın bitmiş haline çok yakın bir sunum yapabiliriz

3

Fiyat Teklifi Sunumu

Örnek çizimler eşliğinde sizlere fiyat teklifimizi sunuyor, varsa opsiyonlar üzerinde karşılıklı fikir alışverişi yapıyoruz.

Blog

Tabelalara standart getiriliyor

TSE'den tabela standardı taslağına ilişkin edinilen bilgiye göre, tabelalar imla kurallarına dikkat edilerek, uygun puntolarla yazılacak. Tabelalarda Türkçe kelimeler kullanılacak ancak tabelada yabancı dilde ifadeler de istenilmesi halinde, yabancı dildeki kelimeler Türkçe metnin altına yüzde 25 küçük puntolarla yazılacak.

Devamını Görüntüle
Beyoğlu'nda zabıtanın gece yarısı 'Led Işıklı Tabela' operasyonu

Beyoğlu'nda iş yerlerinin Büyük Şehir Reklam İlan ve Tanıtım Yönetmeliği'ne uygun olmayan led ışıklı tabelaları Etüt Proje Müdürlüğü ve Beyoğlu Zabıta ekiplerinin çalışmaları sonucu kaldırıldı. Beyoğlu belediyesi zabıta ekiplerinin çalışmalarının tüm Taksim çevresinde devam edeceği kanuna uymayan tüm tabelaların kaldırılacağı öğrenildi.

Devamını Görüntüle
Eczanelere tek tip tabela

Son zamanlarda ışıklı tabelaların da boy gösterdiği eczanelerde, tek tip tabelayla görüntü kirliliğine son verilecek. Türk Eczacılar Birliği Merkez Heyeti Üyesi Eczacı Ahmet Özçavuşoğlu, eczacıları ilgilendiren kanunun yönetmenliğinin yayınlanmasıyla birlikte, 6 ay içinde tabela yönetmeliğini de çıkartacaklarını söyledi.

Devamını Görüntüle